بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی وفرهنگیان بمناسبت بازگشایی مدارس ومراکز آموزشی

بسمه تعالی


بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی وفرهنگیان

بمناسبت بازگشایی مدارس ومراکز آموزشی سال تحصیلی 91 – 90

نسیم فرحناک فصل بهار شور و نشاط مدرسه در حالی جسم و جان جامعه اسلامی را به وجد می آورد که جلوه نشاط بیداری اسلامی در سیمای ملت های مسلمان  وبخصوص نوجوانان و جوانان آن کشورها، یادآور شور ونشاط دانش آموزان ودانشجویان ایران عزیز اسلامی در مقابل رژیم ستمشاهی و دفاع از دست آوردهای انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس می باشد.


جلوه های اراده و ایمان همچون رخش های تیزپایی دانش آموزان ودانشجویان مؤمن ومتوکل ما را، تحت تعالیم معلمان واساتید روشن اندیش وقوی الاراده، به سمت آینده ای پرشکوه از ابداع واختراع وپیشرفت پیش می برند. اعتماد به نفس ملی وعلمی همراه با سخت کوشی، بصیرت وزمان سنجی که دراین نسل بیش از هر زمان دیگری جلوه گر شده یقینا همان موتور محرکی است که تمدنها را تا کنون در تاریخ بشریت شکل داده  و این بار ایران عزیز را در خط مقدم تمدن سازی برمبنای آموزه های الهی اسلام قرار داده است.

سازمان بسیج دانش آموزی وفرهنگیان ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به تمامی فرهنگیان صبور وسرافراز و دانش آموزان سخت کوش وآینده ساز، وبا گرامیداشت یاد و نام تمام فرزندان شهید این ملت و بخصوص معلمان لاله پرورشهید و شقایق های پرورش یافته مکتب مهر ومقاومت آنان، دانش آموزان شهید،  که صحنه های حماسه و دفاع از علی انوار ایمان و پیشرفتشان نورانی کردند اعلام می دارد:

1-    تجدید میثاق با امام خمینی(ره) که هدایت گر ملت ما به فتح وفلاح در بستر انقلاب اسلامی بوده است وتجدید عهد با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) که معمار فرزانه تمدن جدید اسلامی با پیشتازی ملت بزرگ ایران می باشد، همواره قلب وجان دانش آموزان و فرهنگیان وبخصوص بسیجیان را منور ومشعوف می نماید که در این ایام باشکوه نیز بر آنها تأکید می نمایند.

2-    بیداری اسلامی در سراسر جهان اسلام روایت تازه ای از حرکت عظیم ملت ما در پیروزی انقلاب اسلامی می باشد. بنابراین برهمه مسئولین نظام و دلدادگان انقلاب صاحب الزمانی(عج) می باشد که به هر وسیله ای در مساعدت وتعمیمم و تعمیق توفیقات آنان همت گمارند ودر هوشیارباش ملت های مسلمان بپاخاسته برای صیانت انقلاب های خود از دستبرد دشمنان اسلام و فریب خوردگان صهیونیسم بین الملل کوشش وافر نمایند.

3-    نظر به تجربیات سی ساله وبخصوص فتنه های دو ساله اخیر، تمامی دانش آموزان و فرهنگیان عزم خود را برای حفظ وصیانت از وحدت وانسجام گرانقدر ملت بزرگوار ایران بعمل خواهند آورد تا هرگونه آسیب وخدشه ای از ساحت مصفای اتحاد ملت دور گردد. وبخصوص این همت وتلاش را در آستانه  انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی بیش از پیش بکار خواهند گرفت.

درپایان بار دیگر با تکریم اراده واستمرار نقش آفرینی معلمان ودانش آموزان عزیز و بسجیان گرانقدر در تعالی علمی ومعنوی نسل های آینده ساز ایران اسلامی، هوشیاری بیشتر و حضور بصیرت افزاتر آنان در صحنه را، با توجه به شرایط موجود داخلی وعرصه های بین المللی انقلاب اسلامی انتظار دارد. وامیدوار است همواره صحنه های توفیق وتعالی این ملت بزرگ با حضور نسل نوپای پرنشاط و معلمان بصیر و سخت کوش، بیشتر و وسیع تر گردد.

روابط عمومی سازمان بسیج دانش آموزی وفرهنگیان

منبع: beest.ir

/ 0 نظر / 16 بازدید