مشکل امنیت ملی بحرین شعار "مرگ بر پادشاه، درود بر خمینی" مردم است !!

 

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، حمد بن خلیفه حاکم جزیره بحرین در بخشی از گفت‌وگوی خود با نشریه اشپیگل به شعارهای مردم بحرین اشاره کرده و بر مخالفت جدی هیئت حاکمه بحرین با این قبیل شعارها تأکید کرده است.

حاکم جزیره بحرین در این بخش از گفت‌وگوی خود ‌در پاسخ به سؤال خبرنگار اشپیگل که از وی می‌پرسد‌ "چه اتفاقی رخ می‌دهد هنگامیکه مردم شما شعار می‌دهند مرگ بر پادشاه؟" می‌گوید‌: "آنها (مردم) در خیابان‌های بحرین شعار می‌دهند‌ اما همانگونه که من در سخنرانی سال گذشته خود نیز گفتم، این دلیلی برای دستگیری آنها و یا زندانی کردن مردم نیست، در عین حال وقتی آنها شعار می‌دهند مرگ بر پادشاه، درود بر خمینی؛ این یک مشکل برای امنیت ملی محسوب می‌شود."

حاکم جزیره بحرین ادعا می‌کند ‌‌شعار دادن مردم بحرین دلیلی برای دستگیری آنها نیست، درحالیکه هیئت حاکمه بحرین‌ چندی قبل یک شاعره زن بحرینی به نام آیات القرمزی را به جرم سرودن اشعار حماسی در دفاع از انقلابیون، دستگیر و شکنجه کرد.

/ 1 نظر / 21 بازدید
پرتال امام خمینی (س)

پرتال امام خمینی (س) كاربر گرامي ضمن قدرداني از توجه و علاقمندي شما به شخصيت امام خميني (س) به اطلاع مي رساند: روابط عمومي مجازي پرتال امام خميني با هدف ترويج سيره نظري و عملي امام ، با تكيه بر انتشار محتواي مستند دقيق مرتبط با ايشان و با بيش از 21 هزار ركورد اطلاعاتي ( شامل كتاب ، فيلم ،عکس،مقاله و...) آماده ارائه خدمات،دريافت نظرات وپيشنهادات شما مي باشد. براي دريافت اطلاعات بيشتر و برقراري تعامل به آدرس الكترونيكي زير مراجعه فرماييد. باتشكر www.imam-khomeini.ir info@imam-khomeini.ir